پشتیبانی

(Support)

هر سایت به پشتیبانی نیاز دارد. چرا که یک وب سایت پس از مدتی و در صورت عدم بروز رسانی به مانند مجله ایست که تاریخ انتشار آن گذشته و باطل شده باشد.

انواع پشتیبانی 

 • پشتیبانی فنی :

خدماتی است که در راستای حفظ و نگهداری وب سایت از لحاظ به روز نگهداشتن نرم افزار مدیریت محتوا و افزونه های استفاده شده در آن، تامین امنیت نرم افزار و سرور، مسایل و مشکلات به وجود آمده برای هاست و دامنه، بروز سئوالات و ابهامات برای مدیر سیستم و … به وجود می آید.

 • پشتیبانی محتوایی :

خدمات پشتیبانی محتوایی مربوط به مطالب و محتواهای استفاده شده در یک وب سایت می باشد. این محتواها شامل معرفی خدمات، محصولات، کالاها، اخبار، آخرین اطلاع رسانی ها، کاتالوگ و بروشورها، اطلاعات قیمت و … می باشد که بایستی براساس استراتژی سئو و کلمات کلیدی هدف انجام گیرد. انتشار محتوای هدفمند به صورت منظم سبب افزایش رتبه بندی در گوگل می شود.

همچنین اگر به دنبال رسیدن به رتبه های بالاتر در موتورهای جستجو باشید، باید نرم افزار، مطالب و محتوای سایتتان بروز باشد و همچنین با تولید محتواهای جدید و جذاب، به مخاطبان این پیام رسانده شود که ما همواره در کنارتان هستیم. در این صورت نرخ جذب مخاطبتان بالا رفته و در نهایت بر روی سئو و رتبه ی سایت اثر چشمگیری خواهد داشت.

مشتریان همواره دوست دارند که وب سایتی به روز و پویا داشته باشند ولی برای این موضوع نه زمان لازم را دارند و نه نیرویی متخصص که از عهده انجام کار برآید.

پس برای پشتیبانی فنی و محتوایی وب سایتتان روی ما حساب کنید.

اهمیت پشتیبانی :

 1. حفظ و نگهداری سایت
 2. افزایش رتبه سایت
 3. بهینه سازی سرعت سایت
 4. بهره گیری از تخصص
 5. سرویس های دوره ای
 6. سرعت در پاسخگویی
 7. بهبود مستمر با برگزاری جلسات دوره ای
 8. تامین امنیت داده های سایت
 9. صرفه جویی در هزینه
 10. رضایت بازدیدکنندگان سایت

کارشناسان ما در آوای رسا همواره در کنارتان خواهند بود تا در صورت نیاز به استفاده از خدمات پشتیبانی فنی یا محتوایی از تخصص و تجربه شان استفاده نمایید و وب سایت تان را همواره به روز نگهدارید.