وب ‌سایت شما :

– نمای کلی تجارت شما است.

– تبلیغات شماست.

– ستاره فروش شماست.

– و نماینده نام تجاری شماست.

با توجه به تجربه ی فراوان آوای رسا در زمینه ی طراحی سایت، این شرکت پس از بررسی کسب و کارها و نیازسنجی های صورت گرفته، بهترین و سریع ترین راهکارها برای پیاده سازی وب سایت را ارائه خواهد نمود تا از این طریق رضایت مشتریان خود را از طریق ارائه خدمات با بالاترین کیفیت و بهترین قیمت ممکن فراهم آورد.

فرآیند طراحی سایت در آوای رسا

مراحل طراحی سایت

دو روش طراحی سایت در آوای رسا وجود دارد که تفاوت در این دو روش به قالب وب سایت مربوط است.

  • طراحی سایت با استفاده از قالب های موجود توسط آوای رسا

آوای رسا دارای فروشگاهی از قالب ها می باشد که با مراجعه به این فروشگاه می توانید قالب مورد نظر خود را انتخاب و خریداری نمایید. امتیازی که این روش نسبت به روش دیگر دارد سرعت بالای طراحی وب سایت و همچنین قالب انتخاب قالب از انواع مختلف قالب ها می باشد که به شما محدوده انتخاب بیشتری می دهد.

  • طراحی سایت با استفاده از قالب طراحی شده توسط آوای رسا

در این روش کارفرما نقطه نظرات مورد نظر خود را به طراح شرکت آوای رسا اعلام می نماید و طراحی با توجه به ویژگی های مورد نظر کارفرما قالب را پیاده سازی می نماید. طراحی قالب را تا زمانی پیش می برد تا قالب با تایید کارفرما برسد. مزیتی که این روش نسبت به روش دیگر دارد سفارشی بودن قالب می باشد.

برنامه نویسی وب سایت

پس از انتخاب و یا تایید قالب توسط کارفرما عملیات پیاده سازی قالب توسط توسعه دهنده وب سایت انجام می گردد که با استفاده از HTML و CSS قالب را در یکی از سیستم های مدیریت محتوا نظیر جوملا، وردپرس و دروپال و همچنین سایر سیستم ها پیاده سازی می نماید.

انتخاب سیستم مدیریت محتوا بر عهده برنامه نویس شرکت آوای رسا می باشد که معمولا برای سایت های معمولی شرکتی از سیستم های مدیریت محتوای جوملا ، وردپرس و دروپــــــال استفاده می گردد. در صورتی که در پروژه نیاز باشد اقدام به طراحی سیستم مدیریت محتوا می گردد و پروژه به صورت سفارشی طراحی می گردد. زبان برنامه نویسی تخصصی آوای رسا  PHP می باشد.

پس از پیاده سازی قالب وب سایت توسط برنامه نویس یا توسعه دهنده وب سایت در صورتی که پروژه بخش های برنامه نویسی داشته باشد بخش های مورد نظر به وب سایت متصل می گردد و قالب بر روی آن نصب می گردد.

درج اطلاعات وب سایت

پس از مرحله پیاده سازی قالب و برنامه نویسی وب سایت مرحله درج اطلاعات وب سایت می باشد که یا بر عهده آوای رسا می باشد و یا خود کارفرما انجام این کار را به عهده می گیرد. در صورتی که درج اطلاعات بر عهده آوای رسا باشد کارفرما می بایست مطالب وب سایت را به صورت تایپ و ترجمه شده و به صورت دیجیتالی در اختیار آوای رسا قرار دهد که پس از آن آوای رسا مطالب را در سایت بارگذاری می نماید. در صورتی که درج اطلاعا بر عهده کارفرما باشد آوای رسا نحوه درج مطالب وب سایت را برای بارگذاری وب سایت به کارفرما آموزش می دهد.

آموزش پانل کاربری و تبادل نظر

پس از پیاده سازی وب سایت آموزش پانل کاربری وب سایت در دفتر آوای رسا انجام می گردد و کارفرما در دفتر آوای رسا حاضر می گردد و نحوه درج مطالب و ویرایش مطالب وب سایت به کارفرما آموزش داده می شود. کارفرما در این جلسه همچنین می تواند تغییرات مورد نیاز خود را در وب سایت اعلام نماید و آوای رسا پس از گرفتن تغییرات نهایی از کارفرما موارد را در وب سایت اعمال می نماید.

راه اندازی وب سایت

پس از تسویه حساب پروژه عملیات راه اندازی وب سایت بر روی سرور اصلی انجام می گردد و سایت از این زمان در دسترس کاربران خواهد بود. در صورتی که تهیه فضای هاست بر عهده آوای رسا هاستینگ را آوای رسا در اختیار کارفرما قرار خواهد داد و در غیر این صورت وب سایت بر روی سرور مورد نظر کارفرما بارگذاری خواهد گردید.

امن سازی وب سایت

کلیه پروژه های آوای رسا پس از راه اندازی ایمن سازی می گردند تا وب سایت دچار مشکلات امنیتی نگردد. ایمن سازی وب سایت موردی بسیار مهمی است که در پروژه های طراحی سایت فراموش می گردد و آوای رسا به آن بسیار توجه می نماید.

پشتیبانی وب سایت

پس از راه اندازی وب سایت دوره پشتیبانی وب سایت آغاز خواهد گردید که در این مدت زمان در صورتی که مشکلی برای وب سایت پیش آمد آوای رسا سریعا به رفع مشکل می پردازد و همچنین در صورتی که سوالی در مورد وب سایت بود کارفرما می توانید از نیروهای پشتیبان آوای رسا مشکل خود را برطرف نماید.

تهیه فایل پشتیبان از وب سایت

در صورتی که درج مطالب وب سایت توسط کارفرما انجام می گردد بهتر است کارفرما به صورت دوره ای از کنترل پانل وب سایت خود نسخه پشتیبان تهیه نماید زیرا آوای رسا نسخه ای از وب سایت را در اختیار دارد که در اختیار کارفرما قرار داده است و پس از درج اطلاعات و اعمال تغییرات در سایت توسط کارفرما نسخه ای از وب سایت در آوای رسا موجود نمی باشد و بنابراین بهتر است از وب سایت خود حتما نسخه پشتیبان تهیه نمایید.

کارشناسان آوای رسا برایتان پیشنهاداتی آماده کرده اند تا با هر عنوان و در هر کسب و کاری یا هر شهری که مشغول به فعالیت هستید، بتوانید در کوتاهترین زمان و با بهترین تعرفه، سایت مد نظرتان را طراحی کنید