سخن مدیر عامل

جهان در آستانه ی قرن بیست و یکم بیش از هر زمان دیگری ناپایدار، پویا، هیجان انگیز و نا امیدکننده است!

ظهور پدیده ای جهانی نظیر پاندمی کرونا در قرن بیست و یکم، روزگاری عجیب و قریب را رقم زده است. تقریباً اکثر اقتصادهای بزرگ دنیا درگیر چالش شده اند و بازارهای جهانی نیز در پاسخ به این تغییرات واکنش نشان دادند و شاخص‌های جهانی افت کرد. از طرفی آسیب های اجتماعی زیادی به لحاظ مالی، روحی، روانی و … بر خانوارها وارد آمده که نمی توان برآورد دقیقی از میزان خسارات و تاثیرات منفی شان بدست آورد.

در این میان کشور ما ایران از این قاعده مستثنا نبود و بویژه در حوزه ی کسب و کار، صاحبان مشاغلی که هنوز با روش های سنتی کارهایشان را پیش می بردند، تحت تاثیر آسیب های ناشی از این بیماری به سوی ورشکستگی، رکود، کسادی و … سوق داده شدند.

البته جنبه های مثبتی هم با ظهور این پدیده آشکارشد که استفاده هرچه بیشتر از تکنولوژی و فناوری بود و نگاه ها را به این سو متمایل نمود. البته بودند مشاغلی که قبل از شیوع پاندمی با نگاهی آینده نگر به سمت و سوی استفاده از این راهکارها رفته بودند، و در این دوران آسیب کمتری دیدند.

لذا در این شرایط بود که احساس مسئولیت نموده و تصمیم گرفتم با کارآفرینی و تشکیل گروه مهندسی آوای رسا در شهر اصفهان، بهترین راهکارهای نرم افزاری و تجربیات کاری ام را که طی حدود دو دهه از عمرم در مسیر فناوری اطلاعات کسب نموده بودم، با شما عزیزان به اشتراک بگذارم و به کمک چنین راهکارهایی، طیف وسیعی از نیازهای نرم افزاری تان را مرتفع نمایم تا در مواقع آسیب و بحران های جدی، بتوانید به سلامت و با کمترین لطمه از چنین مسیل هایی گذر نمایید.

امید دارم بتوانم به کمک همکاران متخصص و حرفه ای خود از روز اول همکاری تا آخرین روز در کنارتان باشم تا با نیل به اهدافتان، خاطره ای خوش در ذهنتان ایجاد نماییم و همواره در مسیر مسئولیت مان، صادقانه و با رعایت اصل کیفیت و پشتیبانی خوب، آوای رسای تان را به گوش همگان برسانیم.

با آرزوی سربلندی و موفقیت

محسن دائی جواد