بهینه سازی وب سایت در موتورهای جستجو

(Search Engine Optimization)

بهینه سازی وب سایت در موتورهای جستجو یا اصطلاحاً سئو به زبان ساده، یعنی اینکه مشتری بتواند به راحتی شما و کسب و کارتان را در اینترنت پیدا کند. به بیان دیگر سئو به مجــموعه عملیاتی گفته می شود که طی آن وب سایت برای عبارات کلیدی مورد نظر شما صفحه اول گوگـــل نمایش داده می شود. ما در آوای رسا مجموعه خدماتی به نام سئو و بهینه سازی وب سایت را بر روی سایت شما انجام خواهیم داد تا مشتریان تان بتوانند با جستجو در گوگـل که پر کاربردترین موتور جستجو می باشد شرکت شما را بیابند. امروزه با توجه به گسترش و توسعه استفاده از اینترنت توسط کاربران از بابت جستجو و تهیه کالا و خدمات مورد نیاز خود، حضور در اینترنت می تواند باعث جذب مشتریان جدید برای شرکت و مجموعه شما گردد. از طریق سئو و بهینه سازی وب سایت و بودن در صفحات اول گوگل برای عبارات کلیدی مرتبط به زمینه فعالیت خود می توانید مشتریان جدید بسیاری را جذب نمایید و فروش خود را چند برابر نمایید.

سئو ؛ به صرفه ترین راهکار بازاریابی

در دنیا ابزارهای تبلیغاتی زیادی نظیر رسانه های تصویری، بیلبوردها، نمایشگاه های فیزیکی و … وجود دارند که هزینه های گزافی روی دست کمپانی ها می گذارند، اما در دنیای مجازی هیچ یک به ‌اندازه سئو به صرفه و کارآمد نیستند. اگر شما در صدر نتایج جستجوهای اینترنتی قرار داشته باشید، پرنده ی خوشبختی بر شانه هایتان خواهد نشست.

چرا اینجا هستید؟ 

  1. سایت تان به تازگی راه اندازی شده است.
  2. سایت شما در صفحات بالای گوگل در دسترس نیست .
  3. بازدید سایت تان اخیرا کاهش پیدا کرده است .
  4. حجم فروش از طریق سایت تان کم شده است.
  5. به دنبال اعتبار و اعتماد برای برندتان هستید
  6. هزینه های تبلیغات تان بالاست
  7. به دنبال یک استراتژی بلند مدت تبلیغاتی هستید
  8. فرصت ها نصیب رقبایتان شده است

اگر یکی از دلایل فوق باعث شده است سایت آوای رسا را انتخاب کنید، کارشناسان ما با تجربه ی ده ها پروژه در صنایع مختلف، جدیدترین روش های بهینه سازی سایت و سئو را مطابق با آخرین آپدیت الگوریتم ها برای شما به اجرا خواهند گذاشت.